Miło i przytulnie – czyli zamsz, sztruks i wełna

Są osoby, które cenią sobie minimalistyczne, surowe wnętrza, często wręcz zimne z duża ilością szkła i stali. Owszem niekiedy wyglądają one bardzo pięknie i dobrze się je ogląda na zdjęciach w magazynach architektonicznych a także przebywa w godzinach pracy, ale mieszka już niekoniecznie. Zwłaszcza zimą, kiedy na dworze wiatr i śnieg, marzymy o ciepłym ogniu z kominka, a przynajmniej o parującej herbacie w dużym kubku i o miłych, przytulnych fakturach.

Dlatego, gdy urządzamy mieszkanie nie zapominajmy, że takie dni nadejdą. Smutne, listopadowe lub lutowe wieczory, podczas których będziemy chcieli wtulić się w koc czy położyć głowę na poduszce. Warto więc zadbać w mieszkaniu o takie elementy.

Przede wszystkim kupmy kapy i koce. Ich wybór w sklepach, zarówno tych tradycyjnych, jak i internetowych jest ogromny więc bez problemu kupimy coś, co będzie pasowało zarówno rozmiarem do naszej kanapy, jak i kolorem do całości wnętrza. Niech będzie to naprawdę porządna, gruba, ciepła kapa, na której będzie się nam przyjemnie siedzieć. Chyba, że kupimy sztruksową lub zamszową kanapę. To także dobre rozwiązanie, bo taki materiał jest o wiele przyjemniejszy niż skóra czy skaj.

Warto też dokupić kilka ozdobnych, miękkich poduszek, które będą pasować do owych kanap i kap. Z pewnością pokochają je także nasze domowe zwierzęta, jeśli takowe posiadamy. Dodatkiem mogą być ciepłe, wełniane kapcie. Kupmy kilka kompletów – zarówno dla domowników, jak i dla gości, którzy chętnie nas będą wówczas odwiedzać.

www.zakazenie.com.pl